Meble

Mieszkam w domku i mebluje

Mieszkam w domku, więc pomieszczeń co najmniej kilka a z tym miejsca i pola do przestawiania, zmieniania, aranżowania i re-aranżowania jest niemal bezkres.

Jak nie utonąć w morzu możliwości, jak wybrać meble raz a dobrze lub jakie wybrać meble by właśnie ciągle móc przestawiać i aranżować przestrzeń do bieżących potrzeb?

Najlepszym sposobem na aranżowanie przestrzeni domu jest wcześniejsze jej zaprojektowanie według własnego lub architekta gustu. Następnie po researchu w ofercie dostępnej na rynku - zakupienie mebli w dobrej jakości i rozsądnej cenie. To układ idealny.


Sypialnia w salonie

W przypadku łączenia sypialni z salonem (ogólnodostępnym pokojem dziennym) – jako dodatkowej opcji wykorzystania pomieszczenia – aby uzyskać ten efekt wystarczy nawet sam dobór mebli. Meble do sypialni urządzonej w salonie Rozkładana sofa, narożnik – to najprostsze i najbardziej funkcjonalne pomysły nie wpływające za bardzo w kwestie aranżacyjne. Jeżeli funkcja sypialni ma być wykorzystywana częściej warto ...
czytaj dalej

Renowacja mebli

Renowacja mebli
Renowację mebli warto przeprowadzić albo samemu, jeżeli znamy się na tym, przy zastosowaniu odpowiednich środków, tak aby zatuszować ubytki, odświeżyć kolory, zamaskować wyblaknięcia czy przetarcia albo skorzystać z pomocy.
czytaj dalej

Tanie meble do salonu

Oczywiście, zależnie od możliwości finansowych, będziemy wybierać albo meble ekonomiczne np. z IKEA, lub droższe meble, wykonywane pod zamówienie – idealnie dopasowane do naszych przestrzeni. Każdy mebel ulegnie zużyciu. Osoby gustujące w antykach mogą oczywiście założyć, że ich meble to inwestycja, a zakupione przedmioty, używane z odpowiednią dbałością będą zyskiwać na wartości, jednak większość mebli w domu podlegać będzie szybszym lub ...
czytaj dalej